O nas

Dziesięć lat pracy to czas, w którym wydarzyło się naprawdę wiele. Każdy rok przynosił nowe doświadczenia i rozwój. Zmieniliśmy się na lepsze. Rozwinęliśmy nasz park maszynowy i poszerzyliśmy ofertę, aby móc zaoferować klientowi wszystko to, czego przy przeprowadzkach oczekuje.

Oferujemy:

Kompleksowe przeprowadzki zarówno mieszkań i domów, jak i firm, instytucji, magazynów, obiektów handlowych i innych.

Usługi transportowe. Świadczymy je zarówno w kraju jak i za granicą, oferując klientom możliwość wyboru najodpowiedniejszego samochodu.

Pakowanie i zabezpieczanie rzeczy przed przeprowadzką. Zajmujemy się także sprzedażą i wypożyczaniem materiałów niezbędnych przy zabezpieczaniu rzeczy przed przeprowadzką. Oferujemy specjalne kartony z tektury pięciowarstwowoej, taśmy, materiały ochronne takie jak folia bąbelkowa czy strech oraz wiele innych.

Ochronę podczas całego procesu przeprowadzki. Jeśli Państwa sytuacja personalna jest trudna, lub mieszkacie Państwo w niebezpiecznej okolicy i chcielibyście zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoje i swojego majątku, możemy zagwarantować ochronę od początku przeprowadzki do jej końca. Profesjonalni, uzbrojeni agenci ochrony, to gwarancja bezpieczeństwa.

20 lat to długi czas, w którym z naszej oferty skorzystało bardzo wielu klientów. Były wśród nich osoby prywatne, właściciele firm, kierowcy i prezesi instytucji. Wielu z nich pozostawiło referencje – są one najlepszym dowodem jakości naszej pracy. Świadczyliśmy usługi między innymi dla takich firm jak Siemens czy Bosch. Wśród naszych klifów można również wyróżnić takie instytucje jak IPN i CBA. Serdecznie zapraszamy do współpracy gwarantując profesjonalizm w najlepszym wydaniu.

Nasza flota